Özelliklerimize herkesten önce eriş

14 nisan 2019

Üyeleri takip etme

Üyelerimizi birbirine daha çok bağlamayı hedefliyoruz, bu sebeple geliştirmelerimizi yapıyoruz. Şimdi size bunun için oluşturduğumuz ve üzerinde çalıştığımız bir özelliği açık betaya açtığımızın duyurusunda bulunalım. Üyeleri artık Buraya tıklayarak gittiğiz bağlantıdan takip edebileceksiniz. yakın zamanda gelecek iyileştirmeler ve Writer güncellemesi ile takip eddiğiniz hesaptaki gönderileri kronolojik sırayla önünüze sunmayı planlıyoruz. Bizde isterdik sizlerin karşısında yapay zekalı bir sistem yapalım ancak yakın zamanda bu biraz mümkün değil gibi. Yakında gelecke olan güncelleştirme ile size özel writer anasayfası tasarımına geçilecektir. bu sistem sizlerin elibe yeni writer tasarımı ile bilrikte geçecektir. Birisini takip ettiğinizde ya da birisi sizi takip ettiğinde takipçi ve takip edilen sayınız buna bağlı olarak değişecektir. Ve yine yakında gelecek olan övgü sistemi ile en çok övgü alan kişiler arasından seçilen insanlar ön planda tutlacaktır.

01 nisan 2019

Takım kurma ve yönetme

Merhaba! Bildiğiniz gibi amacımız online turnuvalar düzenlemek, bunu yaparken çoğu düzenlemeyi elimizle yapıyoruz, ancak güncelleştirmeler ve geliştirme çalışmalarıyla daha çok makinelere bağlı bir sistem oluşturmayı hedefliyoruz. Oluşturduğumuz bu sistem dışında yine bir çok sistemi elimizle kontrol edeceğiz, yine de bugün yeni gelen özelliğimiz olan takım kurma,katılma ve yönetme kısmını ele alıyoruz. Çok azınlık bir kesme beta testine tabii tutulmuştur ancak yakında açık betaya girecektir özellikle yakında gelecek olan 5v5 turnuvaları bu sistem üzerinden yapmayı düşünüyoruz.

01 nisan 2019

Writer güncellemesi

Writer isimli sostal paylaşım modülü güncellenecektir. Sosyal medya platformu olması için birçok özellikler gerekiyordui bilin bakalım ne yaptık? Doğru tahmin güncelledik. Tabi daha erişemiyorsunuz çünkü betada betadan çıktığınızda en iyi hizmeti size sunmaya çalışacağız. ♥