Turnuvaya katılma şartları

 • Geçerli bir e posta hesabına sahip olmak.
 • Websitemize üye olmak
 • Herhangi bir lige yerleşmek(Ya da daha önceki sezonlarda yerleşmiş olmak)
 • Bu kurallar 15.12.2018 20:13 te düzenlenmiştir
  Başvuru yapmak için giriş yapmalısın.
  League Of Legends
  Online, Moba League Of Legends

  League of Legends’da oyuncular belirli haritalarda 5 yada 6 kişilik takımlar halinde bir birlerine karşı mücadele verebiliyorlar.  Bu mücadele esnasında 144 farklı karakterden birini seçebiliyorlar.  Bütün oyuncular Nexus adı verilen ana binanın çevresinde oyuna başlıyorlar. OyDevamını oku.

  Zula
  Fps Zula

  Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde Türk yapımı video oyunudur. Oyun Türkiye'den sonra ilk defa Brezilya'da, 2016 yılının Haziran ayında, Playspot firması tarafından yayımlanmıştır. Zula, "zulaoyun.com" adlı internet sitesinden ücretsiz indirilip kayıt olunduktan sonra direkt oynanabilmektedir. Oyunun yapımına 201Devamını oku.

  Warframe
  Online, Co-Op Warframe

  Warframe’i sizlere en kısa şekilde şöyle açıklayabilirim: Mass Effect + Ninja Gaiden. Uzayda geçen maceramızda antik Tenno savaşçılarını kullanıyoruz. Bu karakterler oldukça rahat hareket edebiliyorlar ve silahın yanında kılıç da kullanabiliyorlar. Bu da onları birer ninja kılıyor denebilir. İşte bu yüzden bu iki oyunu bizlere anımsatıyor Warframe. Bu da güzel bir şey tabii ki. Her iki oyun da kendi alanlarında çok başarılı. İsterseniz tek başınıza, isterseniz arkadaşlarınızla veya başka insanlar iDevamını oku.

  Counter-Strike: Global Offensive
  online/fps Counter-Strike: Global Offensive

  Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS:GO), Counter-Strike serisinin birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir. Topluma 12 Ağustos 2011'de duyurulmuştur ve Valve Corporation ile Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Oyun sonradan 21 Ağustos 2012'de Playstation 3, Xbox 360, Microsoft Windows ve OS X için ve daha sonradan da Linux için yayımlanmıştır.

  GeliştirilmesiDevamını oku.